Producenci

Kontakt


Cartime
ul. Buczacka 6F
54-611 Wrocław

biuro@cartime.pl
tel. 795733223

Informacje o firmie

Grupa Cartime jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży motoryzacyjnej. Firma powstała w sierpniu 2009 roku w Łodzi, jej zespół składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży. Podstawą założenia tej firmy było połączenie pasji i wiedzy na temat motoryzacji. Po niespełna roku działalności otrzymaliśmy od portalu Allegro certyfikat „Super Sprzedawcy", dziś "Standard Allegro"

Od początku działalności nasza firma koncentruje się na sprzedaży wielu klientom części do samochodów osobowych jak i dostawczych. Zajmujemy się sprzedażą nowych części zamiennych oraz oryginalnych. Posiadamy bogaty asortyment części wielu marek, oraz części oryginalnych do samochodów z grupy VW/AUDI.

Oferujemy wyłącznie markowe części samochodowe, jak również znanych producentów, produkujących na pierwszy montaż do pojazdów wielu marek. Części te dostępne są w salonach samochodowych (ASO) często w 2-3 krotnie wyższej cenie, a jedyną różnicą jest opakowanie z logo producenta pojazdu!

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom i dostosować się do potrzeb klienta dobierając części dobrej jakości za rozsądną cenę.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl